Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie – 2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 03.01.2021r.

  1. O godz. 17.30 – Nabożeństwo różańcowe i zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
  2. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Msze św. według porządku niedzielnego. Podczas każdej Mszy św. – poświęcenie złota, kadzidła i kredy. Przy wyjściu z kościoła można nabyć poświęcone kadzidło i kredę, są również zbierane ofiary do puszek jako pomoc naszym franciszkańskim misjonarzom. Za wszelką pomoc składamy staropolskie BÓG ZAPŁAĆ.
  3. W Czwartek 7.01 modlić się będziemy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  4. W przyszłą niedzielę /10.01./ dodatkowa Msza św. w Kaplicy św. Anny o godz. 16.00.
  5. W tym roku nie będzie wizyty duszpasterskiej zwanej kolędą w tradycyjnej postaci. Po 18 stycznia będziemy zapraszali mieszkańców poszczególnych ulic na wspólną mszę i kolędowanie do kościoła. Więcej informacji podane zostanie w późniejszym terminie.
  6. Wszystkim naszym Parafianom, przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny, jubileusze małżeńskie składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o modlitwie.
  7. W ostatnim tygodniu w naszej Parafii zmarli: Danuta Jarkowiec, Zbigniew Szybiak, Danuta Bryniak, Celina Dub, Stanisława Górecka, Gustaw Marciniak. Módlmy się o Boże Miłosierdzie dla Nich.
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

Wszystkim naszym Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa
i wszelkiego dobra w nadchodzącym tygodniu!