Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie – XXI Niedziela Zwykła – 27.08.2023 r.

 1. 1 września, piątek, wspominamy 84 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. W naszych modlitwach pamiętajmy o tych, którzy oddali życie w obronie naszej Ojczyzny.
 2. W piątek, w naszej Parafii przypada całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu. Grupy parafialne prosimy o zorganizowanie wspólnotowej adoracji w dogodnym czasie. Zachęcamy wszystkich parafian, by znaleźli czas i nawiedzili Jezusa Eucharystycznego. Z racji I piątku miesiąca o godz. 15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego. Możliwość skorzystania z Sakramentu Pojednania od godz. 15.00 do godz. 18.00.
 3. W sobotę, I miesiąca, kapłani przed południem odwiedzą chorych. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi – o godz. 17.20 – modlitwa różańcowa, Medytacja po Mszy św. wieczornej.
 4. W przyszłą niedzielę, 3 września, o godz. 17.30 – Nabożeństwo Różańcowe i zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
 5. W kalendarzu liturgicznym Kościoła w tym tygodniu:
  – Poniedziałek /28.08/ – wspomnienie św. Augustyna
  – Wtorek /29.08/ – wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela
 6. Wszystkim naszym Parafianom, przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny, jubileusze małżeńskie składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o modlitwie.
 7. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej zwłaszcza Niedzieli i Gościa niedzielnego, dla dzieci jest Mały Gość niedzielny.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom i Gościom
Życzymy błogosławionego tygodnia.