Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie – V Niedziela Wielkiego Postu – 21.03.2021r.

  1. Dzisiaj o godz. 17.00 –Nabożeństwo Gorzkich Żali z Kazaniem Pasyjnym.
  2. 19 marca, rozpoczął się „Tydzień Modlitw o Ochronę Życia”. Pragniemy włączyć się w tę inicjatywę. Dlatego też od poniedziałku do czwartku zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w tej intencji o godz. 17.30.
  3. W czwartek, 25 marca, Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Z racji Uroczystości, dodatkowa Msza św. o godz. 9.00. Zachęcamy w tym dniu do złożenia przyrzeczeń Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
  4. W piątek, dodatkowa Msza św. o godz. 9.00, a po niej Droga Krzyżowa. Po jej zakończeniu Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja do godz. 16.30. Na godz. 15.00 zapraszamy do wspólnej modlitwy Koronką do Bożego miłosierdzia. O godz. 16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci, po Mszy św. wieczornej, Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych. Okazja do spowiedzi św. w godzinach od 10.00 do 13.00 i od 16.00 do 19.00. Bardzo prosimy by nie odkładać spowiedzi na ostatnią chwilę !!!
  5. W przyszłą niedzielę, 28 marca – przeżywać będziemy Niedzielę Palmową – Męki Pańskiej – podczas każdej Mszy św. poświęcenie palm.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Są jeszcze obrazki ze św. Józefem.
  7. W okresie Wielkiego Postu, do lektury Pisma św. i czasopism katolickich. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: Niedzielę i Gościa Niedzielnego.
  8. Wszystkim naszym Parafianom, przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny, jubileusze małżeńskie składamy serdeczne życzenia  i zapewniamy o modlitwie.
  9. W tym tygodniu w naszej parafii zmarli Eugenia LISOWSKA, Stanisława KOWALEWSKA, Piotr KORYCKI. Módlmy się o Boże Miłosierdzie dla Niech.

W tym szczególnym czasie pracy duchowej
prośmy Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie,
by nas umacniał!