Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie – III Niedziela Wielkiego Postu – 12.03.2023 r.

  1. Na 17.00 zapraszamy na kolejne nabożeństwo Gorzkich Żali z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym. Za udział w Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny.
  2. W sobotę, 18 marca rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne. W dniach rekolekcji od poniedziałku do środy nie będzie Mszy św. o godz. 7.00. Ofiary złożone na tacę w poniedziałek, wtorek i środę będą wyrazem naszej wdzięczności za głoszone Słowo. Z racji rekolekcji Kancelaria Parafialna we wtorek będzie nieczynna!
  3. Spowiedź wielkopostna w naszej Parafii będzie, w czasie rekolekcji w Poniedziałek i Środę: od 8.00 do 10.00 i od 16.00 do 18.00. NIE BĘDZIE SPOWIEDZI W NIEDZIELĘ REKOLEKCYJNĄ !!!
  4. W czwartek, kolejne spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 8. Zapraszamy do kościoła na godz. 18.00.
  5. W piątek, 17 marca – Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.30! Po Mszy św. wieczornej Drogę Krzyżową dla dorosłych i młodzieży poprowadzą członkowie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
  6. Przyszła niedziela, IV Wielkiego Postu, jest przeżywana jako, niedziela Laetare.
  7. Wszystkim naszym Parafianom, przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny, jubileusze małżeńskie składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o modlitwie.
  8. W okresie Wielkiego Postu polecamy gorąco czasopisma katolickie: Niedzielę i Gościa niedzielnego.
  9. W ostatnim czasie w naszej parafii zmarli: Danuta MLECZKO, Jacek BĄK, Elżbieta PIETRZAK, Wiesław PIETRZAK, Bogumiła GUZOWSKA, Janina SOBOTA. Módlmy się o Boże Miłosierdzie dla Nich.

Prośmy Jezusa Chrystusa Miłosiernego o ducha pokuty i modlitwy
oraz o dobre owoce Rekolekcji wielkopostnych!