Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie – XIV Niedziela zwykła – 07.07.2024 r.

  1. Przeżywamy pierwszą niedzielę lipca o godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na miesiąc lipiec – „O dobre przeżycie czasu wakacji i urlopów.
  2. We wtorek, 9 lipca, modlitwy przez wstawiennictwo naszych błogosławionych męczenników z Peru o. Zbigniewa Strzałkowskiego i o. Michała Tomaszka.
  3. W czwartek, 11 lipca, Święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.
  4. W piątek, 12 lipca, nabożeństwo do Imienia NMP, patronki naszej Parafii.
  5. W sobotę, 13 lipca, Nabożeństwo Fatimskie, rozpoczęcie modlitwą różańcową o godz. 17.20 następnie Msza św. i procesja Światła. Serdecznie zapraszamy.
  6. Informujemy że Msza św. w kaplicy św. Anny będzie sprawowana w lipcu wyjątkowo w czwartą niedzielę tj. 28. 07 o godz. 14.00 z racji odpustu ku czci św. Anny.
  7. W dniach 29 lipca do 7 sierpnia wyruszy na Jasną Górę – XXXII Piesza Pielgrzymka Diecezji Legnickiej. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania z Franciszkańską Grupa z Legnicy nazywaną „ Szarą Franciszkańską”.  Można też łączyć się duchowo z uczestnikami pielgrzymki. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  8. Zachęcamy do czytania Pisma św. i lektury prasy katolickiej.
  9. Parafianom, którzy w tym tygodniu będą przeżywali swoje imieniny, urodziny, rocznice i jubileusze, składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o pamięci modlitewnej.
  10. W ubiegłym tygodniu zmarli: Antoni ZUB i Edward WARCHOL. Zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu „Wieczne odpoczywanie…..”

 

Parafianom, Gościom, życzymy spokojnego i pogodnego nowego tygodnia.