Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie – XII Niedziela zwykła – 23.06.2024 r.

  1. Jutro, 24 czerwca, Uroczystość św. Jana Chrzciciela. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Solenizantów w czasie Mszy o godz. 18.00. Będzie to również okazja do podziękowania Panu Bogu za posługę Proboszcza, o. Jana, którą pełnił w naszej wspólnocie Parafialnej przez ostatnie 8 lat.
  2. W środę, 26 czerwca, nastąpi przekazanie klasztoru nowemu gwardianowi i proboszczowi. W czasie Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się kanoniczne przekazanie Parafii nowemu Proboszczowi w obecności Ks. Dziekana. Przyjmijmy ojca Waldemara serdecznie, z otwartym sercem i otoczmy Go naszymi modlitwami.
  3. W sobotę, 29 czerwca, Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Ofiary składane na tace w tym dniu, są przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej, tak zwane Świętopietrze.
  4. W niedzielę, 30 czerwca zakończenie Nabożeństw czerwcowych o godz. 17.30, połączone z procesją eucharystyczną.
  5. Rozpoczęły się wakacje. W okresie wakacyjnym – Kancelaria parafialna czynna we wtorki i czwartki od godz. 16.00 do  17.00.
  6. Wszystkim naszym Parafianom, przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny, jubileusze małżeńskie składamy serdeczne życzenia i zapewniamy  o modlitwie.
  7. W minionym tygodniu w naszej Parafii zmarł: Tomasz KOWALSKI. Prośmy o dar nieba dla Niego

Wszystkim Gościom odpoczywającym w Karkonoszach
i przebywającym w naszym mieście
oraz naszym Parafianom i Dobrodziejom,
życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa,
a dzieciom i młodzieży udanych wakacji.