Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie – IV Niedziela Wielkiego Postu (Laetare) – 19.03.2023 r.

  1. Przeżywamy IV Niedzielę Wielkiego Postu – Laetare /niedziela radości/. W dniu wczorajszym rozpoczęliśmy Rekolekcje Wielkopostne. Nauki rekolekcyjne podczas każdej Mszy św. O godz. 17.00 Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym.
  2. W dniach rekolekcji od poniedziałku do środy nie będzie Mszy św. o godz. 7.00. Msza św. z nauką o godz. 9.00 i 18.00. Na Wojkowie i Wiejskiej Msza św. z nauka rekolekcyjną o godz. 17.00. Ofiary złożone na tacę w poniedziałek, wtorek i środę będą wyrazem naszej wdzięczności za głoszone Słowo. Z racji rekolekcji Kancelaria Parafialna we wtorek będzie nieczynna.
  3. Spowiedź wielkopostna w naszej Parafii będzie, w czasie rekolekcji w  Poniedziałek i Środę: od 8.00 do 10.00 i od 16.00 do 18.00. DZISIAJ NIE SPOWIADAMY !!!
  4. W poniedziałek, 20 marca, Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP, przeniesiona z niedzieli.
  5. W piątek Drogę krzyżową po Mszy św. wieczornej poprowadzi wspólnota Duchowej Adopcji.
  6. W sobotę, 25 marca, Uroczystość Zwiastowania Pańskiego /Dzień Świętości Życia/. Wszystkich, którym bliska jest obrona życia nienarodzonych, jak również pragnących podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego, zapraszamy na dodatkowa Mszę św., która zostanie odprawiona o godz. 9.00.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Świece na stół wielkanocny /cena 10 zł./, jak również Paschaliki na Wigilię Paschalną /cena 5 zł/.
  8. Wszystkim naszym Parafianom, przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny, jubileusze małżeńskie składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o modlitwie .
  9. Szczególnie w okresie Rekolekcji Wielkopostnych polecamy czasopisma katolickie: Niedzielę i Gościa niedzielnego.
  10. W minionym tygodniu w naszej parafii zmarli: Stanisława ORZEŁEK, Maria JANOWSKA, Maria ŁUBIŃSKA, Czesław MIEŃKO, Marian OPARACZ. Módlmy się o Boże Miłosierdzie dla Nich.

Prośmy o Światło Ducha św. dla Ks. Kamila,
a dla nas o przemianę serc,
ducha pokuty i modlitwy oraz prawdziwego nawrócenia!