Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie – XIV Niedziela Zwykła – 03.07.2022r.

 1. Rozpoczął się czas wakacji i urlopów. Pamiętajmy w czasie wypoczynku o modlitwie i praktykach religijnych oraz o zasadach bezpieczeństwa na drogach, górskich szlakach i nad wodą. Dzisiaj o godz. 17.30 – Nabożeństwo różańcowe i zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
 2. W miesiącu lipcu i sierpniu, niedzielne nabożeństwo popołudniowe tylko w I niedzielę miesiąca, homilie będą głoszone na Mszach św. w niedziele, uroczystości i święta.
 3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Podczas Mszy św. wieczornej modlić się będziemy w intencji nowych powołań do służby Bogu.
 4. W przyszłą niedzielę nie będzie Mszy św. w kaplicy św. Anny. Natomiast w niedzielę, 24 lipca o godz. 14.00 w kaplicy św. Anny zostanie odprawiona Msza św. odpustowa.
 5. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu kancelaria parafialna czynna jest we wtorki i czwartki w godzinach popołudniowych od 16.00 do 17.00!
 6. W kalendarzu liturgicznym Kościoła w tym tygodniu:
  Środa /6.07/ – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, patronki Dzieł Misyjnych
  Piątek /8.07/ – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera
  Sobota /9.07/ – wspomnienie św. męczenników Mikołaja Picka, Willada i Towarzyszy
 7. Wszystkim naszym Parafianom, przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny, jubileusze małżeńskie składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o modlitwie.
 8. Serdecznie zachęcamy do czytania prasy katolickiej, a zwłaszcza Niedzieli i Gościa niedzielnego!
 9. W minionym tygodniu w naszej Parafii zmarli: Marek RĄCZKO, Tomasz WODYŃSKI, Genowefa GLĄDAŁA. Prośmy o dar nieba dla Nich.

Wszystkim Gościom odpoczywającym w Karkonoszach
i przebywającym w naszym mieście oraz naszym Parafianom
życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa