Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie – Niedziela Miłosierdzia Bożego – 11.04.2021r.

  1. Trwamy w radości wielkanocnej. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego nazywaną Niedzielą Białą. Wszystkich czcicieli Bożego Miłosierdzia zapraszamy na Nabożeństwo o godz. 15.00. O godz. 16.00 dodatkowa Msza św. w Kaplicy św. Anny.
  2. Rozpoczynamy w Kościele Tydzień Miłosierdzia pod hasłem: „Jesteśmy wezwani do Miłosierdzia”. Jest to czas, w którym zaproszeni jesteśmy do uważniejszego odczytywania potrzeb najuboższych i tych, którzy wołają o pomoc.
  3. W poniedziałek, z racji 12 dnia miesiąca modlić się będziemy w intencji naszej Parafii przez Imię NMP.
  4. We wtorek 1 dzień Nowenny przed uroczystością św. Antoniego z Padwy.
  5. W przyszłą niedzielę (18 kwietnia) obchodzimy Niedzielę Biblijną oraz Narodowe Czytanie Pisma Świętego.
  6. Wszystkim naszym Parafianom, przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny, jubileusze małżeńskie składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o modlitwie.

Opatrzności Bożej dziękujemy za
Św. Jana Pawła II I ŚW. SIOSTRĘ FAUSTYNĘ
Miłosierdziu Bożemu polecamy naszą Ojczyznę, naszych bliskich i nas samych!