Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie – I Niedziela Wielkiego Postu – 21.02.2021r.

  1. Dzisiaj w Sanktuarium Matki Bożej Wychowawczyni Powołań Kapłańskich w Gościkowie-Paradyżu nasz Parafianin, kleryk Przemysław Smoleń, otrzyma strój duchowny – sutannę. Polecamy Jego osobę Waszym modlitwom.
  2. O godz. 17.00 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Ofiary zbierane podczas Gorzkich Żali będą przeznaczone na dekorację Ciemnicy i Bożego Grobu.
  3. Jutro, Święto Katedry św. Piotra, Apostoła.
  4. Przez wszystkie piątki Wielkiego Postu będzie odprawiana dodatkowa Msza św. o godz. 9.00, a po niej Droga Krzyżowa. Po jej zakończeniu Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja do godz. 16.30. Na godz. 15.00 zapraszamy do wspólnej modlitwy Koronką do Bożego miłosierdzia. O godz. 16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci, po Mszy św. wieczornej około godz. 18.45 Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych. Okazja do spowiedzi św. w godzinach od 10.00 do 13.00 i od 16.00 do 19.00.
  5. Wszystkim naszym Parafianom, przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny, jubileusze małżeńskie składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o modlitwie.
  6. Gorąco zachęcamy w Wielkim Poście do lektury Pisma św. oraz tygodników Niedziela i Gość niedzielny, dla dzieci jest Mały Gość niedzielny.
  7. W minionym tygodniu w naszej parafii zmarli: Jerzy MAROSZEK, Teodora BEDNARCZYK, Stanisława WOJNAROWICZ, Stanisława KUBICIEL, Grzegorz REMBECKI. Módlmy się o Boże Miłosierdzie dla nich.

Wszystkim Gościom, Parafianom
oraz sympatykom naszego kościoła
życzymy owocnego przeżywania Wielkiego Postu
i obfitych łask Bożych