Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie – V Niedziela Zwykła – 07.02.2021r.

 1. Dzisiaj o godz. 17.30 – Nabożeństwo różańcowe i z racji I niedzieli miesiąca, zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
 2. W czwartek, 11 lutego – Wspomnienie NMP z Lourdes i ustanowiony przez św. Jana Pawła II, 29 Światowy Dzień Chorego. Wszystkich parafian chorych i w starszym wieku zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.00, w czasie której udzielimy sakramentu namaszczenia chorych. Prosimy, aby chorzy korzystający w tym dniu z sakramentu przynieśli ze sobą karteczki ze swoimi imionami, nazwiskami i adresem zamieszkania. To ułatwi nam dokonanie wpisu do księgi chorych. Zwracamy się z prośbą o pomoc w doprowadzeniu lub przywiezieniu osób chorych i starszych do kościoła. Warunkiem przyjęcia sakramentu chorych jest stan łaski uświęcającej. Możliwość skorzystania z Sakramentu Pojednania od godz. 9.30.
 3. W tym tygodniu kończymy spotkania kolędowe w naszym kościele. Podsumowanie spotkań będzie w przyszłą niedzielę. Plan na najbliższe dni:
  Poniedziałek /8.02/ – ul. Łomnicka, Ogrodowa
  Wtorek /9.02/ – ul. Jeleniogórska, Zamkowa
  Środa /10.02/ – ul. Rzemieślnicza
 4. Pragniemy poinformować, że od Środy Popielcowej – Kancelaria Parafialna będzie czynna we wtorki i czwartki od 16.00 do 17.00.
 5. Na prośbę naszych Parafian została zamówiona kropielnica bezdotykowa. Jej koszt to prawie 2000 zł. Jest to dodatkowy, nieplanowany wydatek. Jeśli ktoś chciałby wspomóc jej zakup finansowo, prosimy o kontakt z o. Proboszczem.
 6. W przyszłą niedzielę, 14 lutego dodatkowa Msza św. w Kaplicy św. Anny o godz. 16.00.
 7. Wszystkim naszym Parafianom, przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny, jubileusze małżeńskie składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o modlitwie.
 8. W minionym tygodniu w naszej parafii zmarli: Bogdan STRUNGOWSKI, Renata SAWICKA, Anna MOSKAL. Módlmy się o Boże Miłosierdzie dla nich.

Prośmy Jezusa Chrystusa Miłosiernego
by poruszył serca obojętne
i umocnił wiarę wszystkich wierzących!