Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie – XXX Niedziela Zwykła – 25.10.2020r. – Uroczystość Poświęcenia Własnego Kościoła

 1. W dniu dzisiejszym przeżywamy Uroczystość Poświęcenia Własnego Kościoła. Modlimy się za Jego Fundatorów i Budowniczych. Wyrażamy naszą wdzięczność wszystkim Wam, którzy troszczycie się o piękno naszej świątyni parafialnej i swoją wiarą budujecie duchową świątynię – wspólnotę Kościoła. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę do puszki na nasze misje franciszkańskie
 2. W sobotę ostatni dzień miesiąca października – zapraszamy na Nabożeństwo różańcowe połączone z procesją eucharystyczną.
 3. W przyszłą niedzielę, 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych. W tym roku nie będzie Mszy św. na naszych kowarskich cmentarzach. Mszy św. w kościele według porządku niedzielnego. W czasie Mszy św. o godz. 12.00 będziemy modlić się za zmarłych naszych Parafian, którzy odeszli do wieczności w ostatnim roku.
 4. W poniedziałek, 2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny). Po Mszy św. wieczornej procesja po kościele z modlitwami za zmarłych.
 5. We wtorek – 3.11. – Wspomnienie Zmarłych Braci, Sióstr, Rodziców, Krewnych  i Dobrodziejów Zakonu Serafickiego.
 6. W związku z bardzo trudną sytuacją epidemiologiczną bardzo prosimy by do minimum ograniczyć wizyty na cmentarzach w dniu 1 listopada!!!
 7. Nabożeństwa wypominkowe za naszych zmarłych rozpoczniemy od 3 listopada. Wypominki miesięczne za zmarłych polecanych modlitwie Kościoła – przez cały listopad codziennie o godz. 17.30 wg planu, który będzie wywieszony w gablocie, roczne w niedzielę przed sumą ok. godz. 10.15. Za wszystkich zmarłych poleconych w wypominkach, każdego ostatniego dnia miesiąca o godz. 18.00 będzie sprawowana Msza święta. W zakrystii można jeszcze składać na wypominki. Składamy serdeczne słowa podziękowania za ofiary złożone wraz z wypominkami.
 8. W kalendarzu liturgicznym Kościoła w tym tygodniu:
  Środa /28.10/ – Święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
 9. Wszystkim naszym Parafianom, przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny, jubileusze małżeńskie składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o modlitwie.
 10. Serdecznie zachęcamy do czytania prasy katolickiej tj. Niedzieli oraz Gościa Niedzielnego.
 11. W minionym tygodniu w naszej Parafii zmarli: Irena KARDASZEWSKA, Janina BĘC, Jan BINICEWICZ, Anna RYNTOWT, Daniel SPERKA, Irena KWIATOSZ, Bronisława GUGAŁA. Módlmy się o Boże miłosierdzie dla Nich.

Królowej Różańca Świętego
polecamy wszystkich naszych Parafian i Dobrodziejów
wypraszając obfitości łask w nowym tygodniu!