Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.11.2019 r.

 1. Przeżywamy dzisiaj III Światowy Dzień Ubogich. Przy wyjściu z kościoła można złożyć do puszki ofiarę dla ubogich w naszej Parafii. Za wszelkie ofiary złożone do puszek jak również na ogrzewanie naszego kościoła składamy serdeczne Bóg zapłać. O godz. 16.00 spotkanie Rycerstwa Niepokalanej. Nabożeństwo wypominkowe o godz. 17.30.
 2. W piątek  wspominamy św. Cecylię patronkę śpiewu kościelnego. Panu Organiście, Mirkowi, składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i błogosławieństwa Bożego, a naszemu Chórowi parafialnemu „QUO VADIS” życzymy dalszego rozwoju i wielu łask Bożych.
 3. W przyszłą niedzielę – 24.11 przeżywać będziemy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy Rok Liturgiczny.
  O godzinie 15.00 – Msza św. Ruchu Światło-Życie.
 4. W kalendarzu liturgicznym Kościoła w tym tygodniu:
  Poniedziałek /18.11/ – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny
  Wtorek /19.11/ – wspomnienie bł. Salomei
  Środa /20.11/ – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego
  Czwartek /21.11/ – wspomnienie Ofiarowania NMP
 5.  Wszystkim naszym Parafianom, przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny, jubileusze małżeńskie składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o modlitwie.
 6.  Serdecznie zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, a zwłaszcza tygodników: Niedzieli oraz Gościa niedzielnego.
 7. W ostatnim tygodniu w naszej Parafii zmarli: Kamila BIROS, Władysław DROZDOWSKI, Władysława POTĘPA, Mirosława BRZYSKA. Módlmy się o Boże Miłosierdzie dla Nich.

Wszystkim Wam Drodzy Parafianie i Goście
życzymy radosnej niedzieli,
błogosławieństwa na nowy tydzień i wszelkich łask.